Jesteś tutaj: Usługi Małe formaty Ulotki

Ulotki

Ulotki są bardzo popularnym sposobem do reklamy firmy oraz jej oferty wśród potencjalnych konsumentów. Przyciągnij uwagę użytkowników, dzięki ulotkom – w wersji z możliwością cięcia lub składania.

Ulotki drukarenia

Ulotki są jednym z efektywniejszych sposobów na zaprezentowanie usług i produktów w dogodnym formacie. Niezależnie od tego, czy chodzi o informację o nowej usłudze czy zaproszenie do skorzystania z rabatu – drukowanie ulotek ułatwi Ci osiągnięcie celu.
Do wyboru mamy:

  • Różne uszlachetnienia, takie jak: folia błysk, folia mat,
  • Kilka formatów ulotek reklamowych, np.: A3, DL, A6, A5, A4,
  • Zadruk 4/0 (z jednej strony lub 4/4 (z dwóch stron),
  • Różne rodzaje papieru z uwzględnieniem kilku rodzajów gramatur takie jak: offset 90g, kreda błysk/mat 170g, kreda błysk/mat 130g.

Jeśli brakuje Ci inspiracji na projekt ulotki, koniecznie zadzwoń do nas”skontaktuj się z nami – nasi graficy z zapałem Ci z tym pomogą. Wydrukowane ulotki zapakujemy w solidny karton, a także dostarczymy pod Twoje drzwi.

Ulotki cenna

Jednym z najistotniejszych atutów ulotek jest fakt, że są ekonomiczne. Ceny ulotek są uwarunkowane od od wielkości zamówienia, rozmiaru, typu papieru i wykończenia. Im większy nakład, tym bardziej przystępna cena za sztukę.

ulotki graph art

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez projektor-multimedia.pl
Zamów rozmowę
Skontaktuj się z nami

Nasze biuro jest teraz zamknięte. Zostaw niżej swój numer telefonu, a oddzwonimy tak szybko jak to możliwe.

Jesteś 1 osobą, która uzupełniła dziś ten formularz.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu obsługi zapytania wysłanego przez formularz kontaktowy zgodnie z polityką prywatności.