Jesteś tutaj: Usługi Duże formaty Banery

Banery

Banery reklamowe to dobre narzędzie reklamy, które wzbudza uwagę i wybija Twoją firmę.

Banery reklamowe

Dzięki swoim niemałym wymiarom i mocnym grafikom, banery reklamowe są świetnym środkiem na dotarcie do szerokiego grona klientów. Baner jako metoda reklamy wielkoformatowej jest przede wszystkim:

 • odporna na warunki atmosferyczne,
 • uniwersalna,
 • lekka,
 • posiada niewielkie ilości plastyfikatorów,
 • tania,
 • odporna na rozerwanie

banery reklamowe graph art

banery graph art

Banery

Konstrukcja baneru składa się z bardzo mocnej siatki wylewanej PVC, poliestrowej laminowanej lub powlekanej. Baner  jest na podłożu frontlight od 450g wzwyż (standardowo sprzedajemy frontlit 500g i więcej). Zgrzewany, oczkowany, bez obróbki cięty na ostro lub z kanalikami. Popularny i tani materiał reklamowy odporny na słońce, wodę i warunki atmosferyczne. banery mają wiele zalet:

 • baner powlekany to okres ok. 60 mies. banery laminowane wytrzymują okres ok. 12 mies. a baner wylewany może wytrzymać nawet kilkanaście lat,
 • niska cena wykonania baneru,
 • nasze banery zakończone są oczkowaniem, tunelami, zgrzewami lub są po prostu cięcie na ostro,
 • banery możesz powiesić na czym tylko chcesz np. ogrodzenia, elewacja, przyczepki reklamowe,
 • na banderze możesz mieć swój własny nadruk,
 • może być prezentowany na zewnątrz i wewnątrz budynku.

Banery jednostronne

Banery jednostronne to dynamiczne narzędzie reklamy, które gwarantuje niezwykłą widoczność Twojej marki. Zaprojektowane tak, by przyciągnąć uwagę i przekazać przekonującą wiadomość, banery jednostronne są idealne do wykorzystywania w różnych kontekstach.
Dzięki swojemu wyjątkowemu wzornictwu i dużym rozmiarom, banery jednostronne są idealnym środkiem na zaznaczenie swojej obecności w tłumie. Możesz je umieścić w centralnych miejscach, takich jak ekspozycje sklepowe, uliczne słupy ogłoszeniowe czy targi handlowe, aby wywołać uwagę potencjalnych nabywców.

Banery dwustonne

Doskonałe banery do miejsc w przestrzeni publicznej, w których dopuszczalna jest dwustronna ekspozycja reklamy. Baner dwustronny charakteryzuje się specjalną warstwą wewnętrzną, która sprawia, że wydruk po obu stronach banera nie prześwituje na drugą stronę. Każda strona umożliwia doskonały wydruk bez żadnego prześwitu.

banery dwustronne graph art

banery odblaskowe graph art

Banery odblaskowe

Rzadko wykorzystywany, natomiast znacznie efektywny. Jeżeli obok miejsca, w którym planujesz zamontować banery jest intensywny ruch drogowy to możesz być pewny, iż przejeżdżające w nocy samochody efektownie go oświetlą. Jest on dość kosztowny, dlatego często zamiast baneru odblaskowego nasi odbiorcy decydują się na tradycyjny baner laminowany zakładając dla niego dodatkowe oświetlenie.

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez projektor-multimedia.pl
Zamów rozmowę
Skontaktuj się z nami

Nasze biuro jest teraz zamknięte. Zostaw niżej swój numer telefonu, a oddzwonimy tak szybko jak to możliwe.

Jesteś 1 osobą, która uzupełniła dziś ten formularz.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu obsługi zapytania wysłanego przez formularz kontaktowy zgodnie z polityką prywatności.