Jesteś tutaj: Usługi Małe formaty Teczki

Teczki

Teczki - profesjonalność i porządek w jednym miejscu ! Nasza firmowa oferta teczek pozwoli Ci zachować porządek w materiałach i wyglądać z elegancją. Proponujemy różne rodzaje teczek, dostosowane do Twoich oczekiwań i preferencji.

Drukując teczki korzystamy z najwyższej jakości surowców i solidnego wykończenia, by zapewnić Tobie wytrzymałość i elegancję. Bez względu na to, czy szukasz teczki na spotkania biznesowe, wykłady, czy archiwizację dokumentów, posiadamy idealne rozwiązania dla Twoich potrzeb. W ofercie znajdziesz:

  • Teczki standardowe 1- bigowe,
  • Teczki dyplomowe,
  • Teczki skoroszytowe,
  • Teczki wielobigowe.

Tworzymy teczki reklamowe na wysokiej jakości papierach - zarówno o kredowej, jak i dekoracyjnej, pełnokolorowej, fakturowanej lub kraftowej fakturze. Każda strona teczki reklamowej jest gotowa do realizacji Twoich pomysłów.

Jeżeli chodzi o teczki na podłożu kredowym, masz możliwość wyboru koloru gumki z zamknięciem, oraz jesteśmy w stanie teczkę pokryć folią (matową/z efektem soft touch/błyszczącą), a detale uwypuklić za pomocą specjalistycznego lakieru UV. W przypadku teczki na kolorowych podłożach - robimy również i/lub biały poddruk.
Podsumowując, teczki z personalizowanym nadrukiem są świetną wizytówką dla każdej firmy, która chce utożsamiać się ze swoją firmą. Realizujemy drukiem teczek firmowych w wielu formatach oraz z wieloma zdobieniami.

Teczki firmowe w postrzeganiu konsumentów prezentują się o wiele bardziej profesjonalnie niż typowa teczka bez logo firmy. Dlatego serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą firmową ofertą i inwestycji w wizerunek Twojej firmy.

teczki standardowe graph art

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez projektor-multimedia.pl
Zamów rozmowę
Skontaktuj się z nami

Nasze biuro jest teraz zamknięte. Zostaw niżej swój numer telefonu, a oddzwonimy tak szybko jak to możliwe.

Jesteś 1 osobą, która uzupełniła dziś ten formularz.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu obsługi zapytania wysłanego przez formularz kontaktowy zgodnie z polityką prywatności.